RODINA

Ceník je platný od 1.4.2018 (nevztahuje se na již dohodnutá focení)

RODINY, DĚTI, TĚHULKY, RANDE, PORTRÉT

V ceně je 15ks fotografií v plném rozlišení poslaných přes internetové úložiště (barevná i čb verze), dávám na výběr z neupravených snímků. Každá další fotografie nad rámec balíčku je za 100Kč. Focení probíhá pouze v exteriéru, u dětí mladších 1 roku je focení možné i v ateliéru. Délka focení cca 1hod. Všechny fotografie jsou upravené.

Cena: 1800Kč

 

LIFESTYLOVÉ FOCENÍ NOVOROZENCŮ A STARŠÍCH MIMINEK

V ceně je 20ks fotografií v plném rozlišení poslaných přes internetové úložiště a to jako mix barevných a černobílých fotek. Všechny fotografie jsou upravené. K tomuto druhu focení neposílám náhledy na výběr, naopak fotografie vybírám já tak, aby tvořily příběh. Focení probíhá v pohodlí Vašeho domova (podmínkou je dostatek přirozeného světla, v případě, že nemáte na toto focení vhodný byt, můžeme fotit u mě ve studiu, které je na tento typ focení vybaveno). Focení trvá 1-2h. Při tomto druhu focení jde hlavně o přirozenost, o kontakt rodičů s miminkem. Miminko se nepolohuje a nemusí ani při focení spát, jak je běžné u klasických novorozeneckých fotek. Doprava v ceně do 20km od HB. Jinak 8Kč/km, počítáno tam i zpět.

Cena: 2300Kč

 

FOCENÍ NOVOROZENCŮ

V ceně je 10ks fotografií poslaných přes internetové úložiště v plném rozlišení pro tisk, v barevné i čb verzi, každá další fotografie nad rámec balíčku 100Kč, dávám vybrat z neupravených fotografií. Všechny odevzdané fotografie jsou upravené.

Fotografování novorozenců je velmi specifické a náročné a může trvat i 3 hodiny. Miminka se fotí hlavně ve spánku, mezitím samozřejmě probíhá i kojení, přebalování, uspávání,….

Fotografie, které můžete vidět u mě v galerii jsou focené převážně do 14 dní věku miminka, čím dříve, tím lépe. Miminka jsou v tomto věku ještě hodně spavá a nechají se krásně polohovat. Zájemcům o tento typ fotografií doporučuji kontaktovat mě již před termínem porodu a pak hned z porodnice, abychom dohodli co nejdřívější termín. Předem nenahlášeným miminkům nezaručuji volný termín na focení.

Miminka fotím pouze ve svém ateliéru, který je tomuto focení plně přizpůsoben.

Cena: 2600Kč

 

BOUDOIR

V ceně je služba vizážistky, která je přítomná celému focení (líčí, češe), 10ks fotografií v plném rozlišení na CD (v barevné i černobílé verzi)- dávám na výběr z neupravených záběrů, a také tisk 5ks fotografií ve velikosti A4. Každá další fotografie na Cd je za 100Kč.

Cena: 4000 Kč

 

CENY JSOU SPLATNÉ V DEN FOCENÍ. Fotografie vybrané nad rámec balíčku se doplácí převodem na účet nebo hotově při převzetí.